Lamine Diş Nedir? Hangi Durumlarda Uygulanır?

Doktorun Diğer Videoları

Doktor Hakkında

Dr. Cem Baysal • Diş Hekimi, Diş Estetiği Tedavisi, İmplant Tedavisiİstanbul / Şişli

Dr. Cem Baysal kişiler özelinde tedaviler ve sağlıklı çözümler ürettiği Dr. Med. Dent kliniğinde 1991 yılından bu yana nişantaşında hizmetlerine devam etmektedir. Diş hekimliği ve diş tedavileri konusundaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve aynı zamanda başarılı şekilde uygulayan Dr Cem Baysal estetik ve cerrahi uygulamarla ön plana çıkıyor. Bunun yanında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı'nda araştırma ve geliştirmelerine devam eden uzman doktor ağız tedavisi ve radyoloji alanında doktorasının tamamlamıştır. 

 

Dr Cem baysal Diş estetiği, implant ve diğer tüm cerrahi branşlarında mesleki çalışma gelişmesine devam etmektedir.

 

 

Uzmanlık Alanları

Video Hakkında

Bugün artık dijital teknolojiye geçiyor bütün dünya her konuda. Diş Hekimliğinde de dijital teknoloji çok ön plana çıkmakta. Bizler implant üstü protezler yaparken veya implantları yaparken veya sadece protez yaparken diş üzerinde dijital teknolojiyi kullanıyoruz. Bunun 2 ayağı var. Birinci ayak diş hekimleri, muayenehanelerinde ağız tarayıcılarıyla 3 boyutlu olarak ölçü alabiliyor. İkinci ayak olarak da bu ölçü transferi sonrasında teknisyene, teknisyenler de 3 boyutlu olarak hiç el değmeden cihazlarla bilgisayarla üst yapıları, protezleri, kaplamaları, kronları hazırlayabiliyorlar. Dolayısıyla da çok daha kesin ve keskin sonuçlar alabiliyoruz.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Video Etiketleri

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Doktora bu sayfada henüz soru sorulmamış. İlk soran siz olmak isterseniz yukarıdaki formu kullanabilirsiniz.