İletişim Numarası
0 (212) 234 0330

Adres

Teşvikiye, Hacı Emin Efendi Sk. No:64, Kat: 2, Daire: 8 34365 Şişli / İstanbul
Haritayı Gör >

REKLAM

Dr. Cem Baysal Tüm Videoları

Cem Baysal Kimdir?

Dr. Cem Baysal kişiler özelinde tedaviler ve sağlıklı çözümler ürettiği Dr. Med. Dent kliniğinde 1991 yılından bu yana nişantaşında hizmetlerine devam etmektedir. Diş hekimliği ve diş tedavileri konusundaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve aynı zamanda başarılı şekilde uygulayan Dr Cem Baysal estetik ve cerrahi uygulamarla ön plana çıkıyor. Bunun yanında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı'nda araştırma ve geliştirmelerine devam eden uzman doktor ağız tedavisi ve radyoloji alanında doktorasının tamamlamıştır. 

 

Dr Cem baysal Diş estetiği, implant ve diğer tüm cerrahi branşlarında mesleki çalışma gelişmesine devam etmektedir.

 

 

Tedaviler

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1991,
Gülhane Askeri Tıp Akademisi

İlgi Alanları

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Ziyaretçi: esra çelik

iyi günler cem bey. implantın çok uzun bi süreç olduğunu duydum. Aynı zamanda yaptıran bi arkadaşım da baya acı çektiğini söylemişti. ben bu yüzden biraz korkuyorum. Eğer söylediğiniz şeyleri tam olarak uygularsam acısız bir şekilde atlatabilir miyim? Ortalama ne kadar bi süreçten sonra ana dişlerim gibi olur. 

15 Mart 2019 Saat: 14:38 • Yanıtla
Editör: Diş Hekimi

Doğru teknikler uygulandığında implant tedavisi ağrısız bir uygulamadır. İmplant tedavisi iki - üç seansta tamamlanabilmektedir. 

18 Mart 2019 Saat: 01:49 • Yanıtla
Ziyaretçi: şahab ettin

afedersiniz şöyle kuyruk sokumumdan enseme doğru bi ürperti geliyor, azı dişim çürük onunla ilgisi olabileceğini düşünüyorum, sizce ilgisi var mı

13 Mart 2019 Saat: 01:13 • Yanıtla
Editör: Diş Hekimi

Mutlaka bir diş hekimine görünmenizde fayda vardır. 

18 Mart 2019 Saat: 01:52 • Yanıtla
Ziyaretçi: eda kutlutürk

İmplant yaptırdıktan sonra hemen dişlerimi fırçalayabilir miyim

12 Mart 2019 Saat: 00:04 • Yanıtla