İmplant Ağrılı Bir İşlem Midir?

Doktorun Diğer Videoları

Doktor Hakkında

Dr. Cem Baysal • Diş Hekimi, Diş Estetiği Tedavisi, İmplant Tedavisiİstanbul / Şişli

Dr. Cem Baysal kişiler özelinde tedaviler ve sağlıklı çözümler ürettiği Dr. Med. Dent kliniğinde 1991 yılından bu yana nişantaşında hizmetlerine devam etmektedir. Diş hekimliği ve diş tedavileri konusundaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve aynı zamanda başarılı şekilde uygulayan Dr Cem Baysal estetik ve cerrahi uygulamarla ön plana çıkıyor. Bunun yanında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı'nda araştırma ve geliştirmelerine devam eden uzman doktor ağız tedavisi ve radyoloji alanında doktorasının tamamlamıştır. 

 

Dr Cem baysal Diş estetiği, implant ve diğer tüm cerrahi branşlarında mesleki çalışma gelişmesine devam etmektedir.

 

 

Uzmanlık Alanları

Video Hakkında

İmplant için uygulanan metodlar aslına bakarsanız çok belirlenmiştir. Bilimsel olarak tarif edilmiştir. Mevcut post-operatif yani işlem sonrası yapılacak işlemler de tarif edilmiştir. Eğer implant sonrasında doğru ilaçlar kullanılırsa, düzgün bakım yapılırsa, örneğin o gün buz tutulursa, ağrı kesici düzenli olarak kullanılırsa, eğer hekim yeni keskin aletler kullanmışsa atravmatik çalışmışsa implant ağrılı bir işlem değildir.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Video Etiketleri

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Ziyaretçi: esra çelik

iyi günler cem bey. implantın çok uzun bi süreç olduğunu duydum. Aynı zamanda yaptıran bi arkadaşım da baya acı çektiğini söylemişti. ben bu yüzden biraz korkuyorum. Eğer söylediğiniz şeyleri tam olarak uygularsam acısız bir şekilde atlatabilir miyim? Ortalama ne kadar bi süreçten sonra ana dişlerim gibi olur. 

15 Mart 2019 Saat: 14:38 • Yanıtla
Editör: Diş Hekimi

Doğru teknikler uygulandığında implant tedavisi ağrısız bir uygulamadır. İmplant tedavisi iki - üç seansta tamamlanabilmektedir. 

18 Mart 2019 Saat: 01:49 • Yanıtla