Dr. Cem Baysal Kimdir?

Doktorun Diğer Videoları

Doktor Hakkında

Dr. Cem Baysal • Diş Hekimi, Diş Estetiği Tedavisi, İmplant Tedavisiİstanbul / Şişli

Dr. Cem Baysal kişiler özelinde tedaviler ve sağlıklı çözümler ürettiği Dr. Med. Dent kliniğinde 1991 yılından bu yana nişantaşında hizmetlerine devam etmektedir. Diş hekimliği ve diş tedavileri konusundaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve aynı zamanda başarılı şekilde uygulayan Dr Cem Baysal estetik ve cerrahi uygulamarla ön plana çıkıyor. Bunun yanında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı'nda araştırma ve geliştirmelerine devam eden uzman doktor ağız tedavisi ve radyoloji alanında doktorasının tamamlamıştır. 

 

Dr Cem baysal Diş estetiği, implant ve diğer tüm cerrahi branşlarında mesleki çalışma gelişmesine devam etmektedir.

 

 

Uzmanlık Alanları

Video Hakkında

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1991 yılında mezun oldum. Yine İstanbul Üniversitesi Oral Diagnoz ve Radyoloji Diş Hekimliğİ Fakültesi Oral Diagnoz ve Radyoloji anabilim dalında 1997 yılında doktoramı bitirdim. Daha sonra İtalya’da Guillermo Marconi Üniversitesi’nde İmplantoloji ve Cerrahi bölümünde master yaptım. Şu anda halihazırda İstanbul Kent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Radyoloji Anabilim dalında ve Roma Guillermo Marconi Üniversitesi’nde Cerrahi ve İmplantoloji Anabilim dalında öğretim üyesi olarak görevime devam etmekteyim.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Video Etiketleri

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Doktora bu sayfada henüz soru sorulmamış. İlk soran siz olmak isterseniz yukarıdaki formu kullanabilirsiniz.