İletişim Numarası
0 (532) 370 5572

Adres

Mithatpaşa Mah. Uzun Mehmet Cad, Mercimek İş Hanı, Kat 2 No: 41 / D: 3 - / / Merkez / Zonguldak
Haritayı Gör >

REKLAM

Dt. Özlem Yavuzyılmaz Sökmen

Diş Hekimi, Estetik Diş HekimiMerkez / Zonguldak


Özlem Yavuzyılmaz Sökmen Kimdir?

Diş hekimi Özlem Yavuzyılmaz yaklaşık olarak 20 yıldır Diş hekimliği mesleğini icra etmektedir. Doktor Özlem Yavuzyılmaz Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2002 yılında mezun olmuştur. Özellikle diş estetiği alanında ihtisas yapan Özlem Yavuzyılmaz Diş eti estetiği, Zirkonyum, Laminate kaplama uygulamaları ile adından sıklıkla söz ettirmektedir.  

Diş hekimi Özlem Yavuzyılmaz Zonguldak, Uzun Mehmet Caddesi  bulunan kliniğinde diş hekimliği hizmetini sürdürmektedir. Kendisine bu konu altından sorularınızı iletebilirsiniz. Kliniğinde aynı zamanda Estetik Diş Hekimliğinin yanı sıra, konusunda uzman doktorlar ile İmplant, All-On-Four Uygulaması, Çene ve Yüz Protezleri ve Ortodonti Tedavileri yapılan kuruluşta TDB Fiyat tarifesi üzerinden hizmet verilmektedir.

Tedaviler

Diploma Aldığı Kurumlar

Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

İlgi Alanları

Harita

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Ziyaretçi: Uçar Nihat

Implan yaptırmak istiyorum

1 Mayıs 2023 Saat: 18:22 • Yanıtla