Diş Beyazlatma Nedir?

Doktorun Diğer Videoları

Doktor Hakkında

Dt. Ömer Faruk Tanı • Diş Hekimiİstanbul / Başakşehir

Merhabalar ben diş hekimi Ömer Faruk Tanı. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunuyum. 2012 yılından beri İstanbul Başakşehir’de Özel Dentaliva Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak hizmet vermekteyiz. Kliniğimizde diş hekimliğine dair bütün tedaviler yapılmaktadır. Kendim estetik diş hekimliği alanında hizmet vermekteyim. Bu konuda eğitimler seminerler alarak hastalarımıza daha iyi hizmet vermeye çalışmaktayım.Nisan ayı itibari ile de Avcılar'da E5 yolu üstünde hizmet vereceğiz.

Uzmanlık Alanları

Video Hakkında

Diş Beyazlatma Nedir?

Diş beyazlatma diş etlerini izole edilerek dişlerin üzerine uygulanan jel sayesinde dişin ana temel renginin açılmasıdır. Burada ofis tipi ve ev tipi olarak iki ana temel noktada ayrılmaktadır. Ofis tipine ilaveten de tek diş beyazlatma ve bütün dişlerin beyazlatılması şeklinde ikiye ayrılabilmektedir. Ama genel olarak saydığımızda dört tip beyazlatma vardır. Ofis tipi beyazlatma, Tek diş beyazlatma, Ev tipi beyazlatma ve Ofis ve Ev tipinin bir arada uygulandığı şeklindedir.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Video Etiketleri

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Doktora bu sayfada henüz soru sorulmamış. İlk soran siz olmak isterseniz yukarıdaki formu kullanabilirsiniz.