İletişim Numarası
0 5523967929

Adres

Cumhuriyet, Cumhuriyet Mah. D-100 Karayolu Cad, A Blok No:48 D:54 / Büyükçekmece / İstanbul
Haritayı Gör >

REKLAM

Dt. Osman Çengel

Diş HekimiBüyükçekmece / İstanbul


Osman Çengel Kimdir?

Özel Osman Çengel Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği’nin kurucusu olan diş hekimi Osman Çengel, 2005 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 

     İki yıl Özel Doğuş Tıp Merkezi’nde çalıştıktan sonra 2007 yılında Özel Yeşiltepe Polikliniği’nde göreve başlamış, bu dönemde özellikle protetik (protez) tedavisi konusunda kendisini geliştirdi.

     2016 yılında iki meslektaşıyla birlikte Özel Dent58 Bulvar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin kuruluşunda yer aldı. Burada görev yaptığı süre boyunca implant uygulamaları ile ilgili eğitimler alarak bilimsel olarak kendisini geliştirdi, bu alanda başarılı tedaviler gerçekleştirdi, tam porselen (empress) ve zirkonyum ile yapılan restorasyonlar konusunda tecrübe edindi.

     Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) üyesi olan, iyi derecede İngilizce ve Bulgarca konuşabilen deneyimli diş hekimi, evli ve iki çocuk babasıdır. Yoğun iş temposundan fırsat buldukça amatör düzeyde tenis oynayan Osman Çengel, tam bir motor sporları tutkunu ve motosiklet kullanıcısıdır.

Tedaviler

Diploma Aldığı Kurumlar

Kurtuluş Lisesi,
Marmara Ünivesitesi Diş Hekimliği Fakültesi

İlgi Alanları

Diploma ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Harita

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Doktora bu sayfada henüz soru sorulmamış. İlk soran siz olmak isterseniz yukarıdaki formu kullanabilirsiniz.