Adres

Ataşehir Atatürk Mah02164555000 Bulvarı 49. Ada Kamelya 1 Sitesi 4. Blok Daire: 4 / Ataşehir / İstanbul
Haritayı Gör >

Bu sayfa size mi ait?

REKLAM

Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Periodontoloji, Diş HekimiAtaşehir / İstanbul


Tolga Gülçiçek Kimdir?

1977 yılında Ankara doğumludur. Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi'ni bitirmiş ve ardından 1995 yılında başladığı 5 yıllık Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2000 yılında mezun olmuştur. Yine Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde uzmanlık sınavını kazanmış ve  Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalı'nda doktora  eğitimine başlamıştır.

2002 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 8 ay süren Anesteziyoloji, KBB ve Plastik Cerrahi Anabilim dallarındaki rotasyon eğitimini alırken ardından eğitimine 6 ay İngiltere Londra'da devam etmiştir..

2005 yılında Amerika Birleşik Devletleri, University of Michigan Hospital ve Mott Children Hospital'da misafir öğretim üyesi olarak görev almıştır. Prof.Dr. Joseph I. Helman ve 2010 yılında kaybettiğimiz Prof.Dr. L. George Upton ile alanında bir çok ameliyatlara katılmıştır.

2006 Mayıs ayında doktora eğitimini tamamlamış ve  Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi dalında uzman doktor ünvanını almıştır. 2006 Ağustos-2007 Ağustos arasında Ankara Etimesgut Zırhlı Birlikler Okulu Eğitim ve Tümen Komutanlığı'nda Yedek Subay Diş Tabibi olarak askerlik görevini tamamlamıştır. 2011 yılı Mart ayında Hollanda (UMCG) University Medical Center Groningen'de misafir çene cerrahisi uzmanı olarak ameliyatlara katıldı.

2012 yılı mayıs ayında Danimarka Aarhus Üniversitesi Hastanesi'nde misafir çene cerrahisi uzmanı olarak Ortognatik cerrahi ve kalça (iliac) kemiğinden kemik nakli ameliyatlarına katıldı. 2012 yılı Eylül ayında Almanya Siegen Jung-Stilling Hastanesi'nde Prof.Dr. Berthold H. Hell yanında çene cerrahisi ve kalça kemiğinden kemik nakilleri konusunda ameliyatlara katıldı.

2013 yılında İtalya Parma'da Poliambulatorio Dalla Rosa Prati Hastanesi'nde Dr. Andrea Menoni'nin davetisi olarak ameliyatlara katıldı.

2007 yılı Kasım ayından bu yana İstanbul Ataşehir'deki Kliniğinde İmplantoloji, Ağız ve Çene Cerrahisi, Ağız içi Kemik Nakli Cerrahileri, Kalça Kemiği (iliac kemik), Kemik Greft Nakilleri ve Estetik Diş Hekimliği konularında çalışmalarına ve hizmetlerine devam etmektedir.

Tedaviler

Diploma Aldığı Kurumlar

Gazi Üniversitesi Ağız Diş Çene Cerrahisi Doktorası,
Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

İlgi Alanları

Harita

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Ziyaretçi: efrim kaya

merhabalar     ben efrim  kaya

implant ustu protezimi yenilemek istiyorum altyapi metaldestekli porselen 

12 tane implant markasi zinedent ve 28 dis

protezin fiyati ne kader bilgilendirirseniz sevinirim tesekurler

18 Kasım 2022 Saat: 00:35 • Yanıtla
Ziyaretçi: turgut akdogan

merhabalar  ,

ben isvece yasayan 60 yasinda   seker hastasi(sadece  hap kullaniyorum)gecen hafta cene kemigi  röntegeni cektirdit inplant icin uygun olugunu  söylediler      4 adet  inplanta ihtiyaci var    göruslerinizi  ve tavisyeleriniz  bekliyorum 

saygila  

kolay gelsin 

 

inplat ihiyaci  bölgeye göre dagilimi:1/5   3/5  1/6   3/6     teskuurler  

23 Temmuz 2019 Saat: 10:30 • Yanıtla