Adres

Kenan Evren Bulvarı Toros Mah. 78076 Sok. No. 1 / 103 Çukurova / Adana
Haritayı Gör >

Bu sayfa size mi ait?

REKLAM

Dr. Dt. Melike Kolay

Peri̇odontoloji̇, Di̇ş Heki̇mi̇ Çukurova / Adana


Melike Kolay Kimdir?

Dr. Dt. Melike Kolay, 1982 senesinde Adana'da doğdu. 2000 senesinde Adana Anadolu Lisesi'nde lise eğitimini tamamladı. Yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde 2006 senesinde tamamladı ve 'Diş Hekimi' ünvanı aldı.

2007 senesinde Erciyes Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalında Doktora programına başladı, aynı üniversitede 2009-2014 seneleri arasında araştırma görevlisi ünvanı ile çalıştı.

2014 senesinde 'FARKLI DOKU İSKELELERİ ÜZERİNDE EX VİVO OLUŞTURULAN BAĞ DOKUSU EŞ DEĞERLERİNİN HİSTOLOJİK OLARAK İNCELENMESİ' başlıklı tez çalışması ile doktora programını bitirip, bilim doktoru ve periodontoloji uzmanı ünvanlarını aldı. 2014-2017 seneleri arasında Kayseri'de ortağı olduğu Moderndiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde görev yaptı.

Şu anda Adana'da kendi muayenehanesinde eşi Dt. Ali Şükrü Kolay ile birlikte hizmet vermektedir.

Tedaviler

Diploma Aldığı Kurumlar

İstanbul Üni̇versi̇tesi̇ Di̇ş Heki̇mli̇ği̇ Fakültesi̇,
Erci̇yes Üni̇versi̇tesi̇ Di̇ş Heki̇mli̇ği̇ Fakültesi̇

İlgi Alanları

Harita

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Ziyaretçi: emine özke

Merhaba 2 tane dolgu yaptırmam gerekiyor en erken ne zaman yapabilirsiniz birde fiyatı nedir acaba

3 Eylül 2019 Saat: 12:59 • Yanıtla