İletişim Numarası
0 (552) 680 8357

Adres

Brandium Residence R1 Blok Kat 2 Daire 19, 34750 / / / / Ataşehir / İstanbul
Haritayı Gör >

REKLAM

Dt. Firdevs Aylin Şahin

Diş Estetiği Tedavisi, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Diş Hekimi, İmplant Uygulaması, Implant Protez, Gömülü Diş Çekimi, Masseter Botoksu, Sinüs Cerrahisi, Çene Kist ve Tümörleri, Çene Eklemi Hastalıkları, Zirkonyum Protez, Gece Plağı, Bleaching (Diş Beyazlatma), Kök Ucu Rezeksiyonu, Gülüş Tasarımı, Panoramik RöntgenAtaşehir / İstanbul


Firdevs Aylin Şahin Kimdir?

Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olan Doktor Firdevs Aylin Şahin ilk deneyimini Acıbadem Hastanesinde gerçekleştirmiştir. Daha sonra bir çok çeşitli hastanede görev almıştır. Firdevs Aylin Şahin, 2020 yılı Ekim ayında Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Uzm. Dr. Tuba Soygüden ile birlikte kendi kliniğini açarak hastalarına burada hizmet vermektedir. 

Estetik Diş Hekimliği alanında ve çocuk diş hekimliği konusunda uzman olan Türk Diş Hekimleri Birliği ve Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği üyesidir.  

Pek çok alanda eğitimlerini devam ettiren Doktor Firdevs Aylin Şahin hastalarına gösterdiği özen ve titizlikle en sık tercih edilen diş hekimleri arasında yerini almaktadır.

Tedaviler

Diploma Aldığı Kurumlar

Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

İlgi Alanları

Diploma ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Harita

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Doktora bu sayfada henüz soru sorulmamış. İlk soran siz olmak isterseniz yukarıdaki formu kullanabilirsiniz.